parallax background
 

Rally testování


Historicky je náš areál známý mezi rallyeovými týmy jako skvělé místo pro testování. Ať již během sezóny či konkrétní finální nastavení vozu před jednotlivými závody. Díky možnosti využití zázemí si mohou týmy zajistit jak malé soukromé testování, třeba jen na půl dne, nebo si na celý deni pozvat hosty a sponzory a připravit pro ně v rámci testování týmu i taxi jízdy, doprovodný program, catering a další služby spojené s takovou akcí. Pro rallye testy uzavíráme náš okruh, který je hlídaný našimi traťovými komisaři. To je samozřejmou součástí každého testu. Komisaři jsou vybaveni vysílačkami, vestami, vlajkami či hasícími přístroji. Rallye testování může probíhat soukromě pro jeden tým, nebo se mohou o náklady na pronájem podělit týmy dva až tři. Prostupnost trati pro takové testování je maximálně tři vozy. Můžeme zajistit další služby jako zdravotní dozor se sanitkou, catering, elektriku apod.

Zde je popis našich okruhů:


Malý Asfaltový / Rally okruh 1,3km
Krátký Asfaltový / Rally okruh 1350m - 5 – 7m široký, obousměrný afasfaltový okruh s převýšením 24m. Možnost kombinace s velkým okruhem . Při využívání tohoto okruhu nedochází k omezení provozu zbytku areálu a příjezdových komunikací.

Velký Rally Asfaltový Rally okruh 1,8km - 5 – 7m široký, obousměrný afasfaltový okruh s převýšením 23m. Oba okruhy lze kombinovat a modifikovat až do délky 2550m.

Kontaktujte nás pro individuální nabídku.