Multifunkční areál

 
 

Adventure Land (ADL) je multifunkční motoristický areál, ve kterém jsou k dispozici školící a společenské prostory, propracovaný SUV & off-road polygon, asfaltové rallye okruhy, rozsáhlé parkoviště a další asfaltové i travnaté plochy. Areál je využíván celoročně a je ideální volbou pro pořádání firemních akcí, teambuildingů, školení, tematických kurzů, testování či akcí pro veřejnost. Areál je od roku 2018 využíván nejen pro motoristické účely. V nedávné době se zde konaly airsoftové taktické hry, krosové běhy, závody a tréninky minikár, dětský den plný soutěží a mnoho dalších. Hledáte vhodný areál pro Vaši akci? Kontaktujte nás!

 

Místo – Vrchbělá / Bělá pod Bezdězem / Středočeský kraj / cca 65 km z Prahy v dosahu 45min.

Areál se nachází pouze patnáct kilometrů od Mladé Boleslavi a dálnice D10 v katastru města Bělá pod Bezdězem. Celý areál je obklopen lesem s výhledem na hrad Bezděz.
 

Zázemí

 
Areál je složený z rozsáhlých asfaltových i travnatých ploch a přírodního SUV & offroad polygonu, asfaltový rally okruh, šotolinový okruh. Samozřejmostí je školící místnost vybavená audio a video technikou, prostorný stan vč. mobiliáře, k dispozici bistro stánek v blízkosti stanu, prostorné sociální zázemí.

Malý asfaltový rally okruh

1300m

Velký asfaltový rally okruh

1800m

Offroad okruh

650m

Šotolinový okruh

850m

Školící místnost pro

40osob

Stan

200m2

Asfaltová plocha

7000m2

Travnatá plocha

22500m2

 
 
 
 
 
 

Akce na klíč

 
Adventure Land Bělá a jeho tým již více jak 20 let připravují různé společenské, sportovní a zábavné akce pro klienty z různých oborů obchodu a služeb. Za celou historii naší firmy jsme pořádali semináře, kongresy, firemní setkání, předváděcí akce pro novináře, VIP klienty či veřejnost. Školíme prodejce nových vozů či profesionální řidiče pro jízdu v terénu, ale mnoho akcí děláme nejen ve stylu „outdoor & off-road“…
Ano terénní či rally auta, prach, písek, bláto… v tom jsme opravdu dobří, neboť naše zkušenosti a možnosti přesahují nad rámec jiných, podobně zaměřených agentur. Při těchto akcích umíme totiž opravdu exkluzivně nabídnout svezení či dokonce řízení některých speciálů, které se jen tak ve standardní nabídce agentur neobjevují. Nicméně s moderním pojetím aktivního životního stylu pořádá naše agentura stále více outdoor akcí, které nejsou spojené s motorismem. Proto Adventure Land nabízí akce, které uspokojí i fanoušky jiných aktivit.
Akce zajišťujeme na klíč od A do Z. Od jídla, přes veškeré aktivity, foto či videodokumentaci akce, PR z akce až po dárky pro klienty, nebo můžeme pokrýt jen část těchto aktivit ve spolupráci s vaší agenturou.
 

Pronájem areálu ADL Bělá

 
Areál lze také pouze pronajmout vč. zázemí, jak firmám, tak agenturám.