parallax background
 

TRACK Days - volné jízdy


Otevíráme registrace na volné jízdy na našem rally okruhu!


Na jízdy se můžete přihlásit s jakýmkoliv osobním vozidlem (sportovní i sériové). Příjezd na akci je možný pouze po předchozí registraci. Ve vozidle je povinné mít na hlavě nasazenou ochrannou přilbu.

Registrace jsou spuštěny vždy na vyhlášené termíny jízd. Odkaz na přihlášku bude zveřejněn před konáním volných jízd. Pro více informací či individuální nabídku pro Vaši skupinu, napište email na denisa@adventure-land.cz .
Systém volných jízd a harmonogram akce:
  • 9:30 otevření areálu
  • 9:30-10:00 dokončení registrace na místě
  • 10:00 rozprava (bezpečnost, rozdělení do skupin, organizační pokyny)
  • 10:30-15:00 volné jízdy


Program je jen orientační a může se lišit od aktuálně vyhlášených termínů.

Pro aktuality týkající se volných jízd, sledujte naši Facebookovou stránku
https://www.facebook.com/adventurelandbela/
OMEZENÍ COVID: Z důvodu nouzového stavu a mimořádných opatření nejsou nyní v areálu konané žádné veřejné akce. Děkujeme za pochopení.

Volná ježdění pořádáme buďto takto přímo my pod naší značkou, nebo si náš areál pronajímají produkční agentury, které s tímto typem akcí mají bohaté zkušenosti. Jedná se o volné podniky rallyového charakteru, kdy se na trati může vystřídat až třicet vozů. Záleží na organizaci a délce jednotlivých jízd. Pro tyto akce nabízíme také širokou paletu služeb. Od zajištění traťových komisařů, zdravotníka se sanitkou, elektriky, toalet, až třeba po catering.

Zde je popis našich okruhů:


Malý Asfaltový / Rally okruh 1,3km
Krátký Asfaltový / Rally okruh 1350m - 5 – 7m široký, obousměrný afasfaltový okruh s převýšením 24m. Možnost kombinace s velkým okruhem . Při využívání tohoto okruhu nedochází k omezení provozu zbytku areálu a příjezdových komunikací.

Velký Rally Asfaltový Rally okruh 1,8km - 5 – 7m široký, obousměrný afasfaltový okruh s převýšením 23m. Oba okruhy lze kombinovat a modifikovat až do délky 2550m.

Kontaktujte nás pro individuální nabídku.